Вітаю! Мене звати Таня, мені 27 років.  Я народилася і виросла в м. Біла Церква та 10 років тому приїхала до Києва. З цього моменту я починаю відлік свого дорослого життя.

DSC_0936-2-1024x685

Я вірю, що найцінніше в житті – це люди. Бо успіх, самореалізація, гроші чи мандри ніколи не подарують тобі ні любові, ні розуміння. Тому я дуже ціную своїх рідних людей, які мене надихають і підтримують на будь-якому етапі життя, яким я вірю і довіряю, яких я люблю і в яких вчуся.

Я надихаюся природою, яка є невід’ємною частиною життя. Сила і краса, ніжність і могутність, бездоганність у кожній деталі. Тому саме ліс, поле чи озеро – це мої найбільші антидепресанти.

В людях  найбільше ціную щирість. Бо дуже важко, але дуже сильно бути чесним в першу чергу з собою і щирим з навколишнім світом. Я захоплююся сильними людьми, які творять щось нове, які змінюють сьогодення і які не бояться: жити, пробувати, кохати, ризикувати, любити, радіти і сумувати…

Про блог

Пошуршимо? – це продукт моїх постійних пошуків сенсу. Він з’явився в 2012 році і дуже еволюціонував з того часу разом зі мною. Тому це своєрідний літопис мого життя, роздумів, пріоритетів, думок та ідей.

Але головне лишилося: прагнення до усвідомлення цінності і причетності життя, пошук натхнення  в дрібницях, пошук добра у всіх його проявах, постійне навчання та самовдосконалення.

Я далеко не гуру і не вчитель, але радо ділюся своїм досвідом та висновками для того, щоб і самій глибше в них розібратися. Сподіваюся ті питання, що задаю собі і теми, що мене чіпають – відгукнуться і у вас.

Про Лавку Принтів та Чарівний пендель

Коли усвідомлюєш цінність кожного дня, смак пошуку себе і своїх мрій, тоді і починаєш думати про майбутнє; планувати те, на що ти хочеш витратити час і які цілі хочеш досягти.

Зрозумівши те, що кожного дня ти робиш вибір яким життям жити, я почала цікавитися плануванням.

Лавка

Відразу хочу підкреслити, що я не є суперефективною людиною, яка встигає все і досягає усіх-усіх своїх цілей, яка 100% знає свою місію і яка між цим ще встигає бути full time оптимістом скрізь і завжди) Це точно не про мене, але я  вчуся думати стратегічно, намагаюся використовувати час ефективно і при цьому не втрачати смак спонтанності і недосконалості.

Ціль принтів, що я розроблюю – це внести красу в повсякденне рутинне планування і при цьому додати трохи більше сконцентрованості на своїх цілях.  А ще я рада робити це українською.

travelling printable

Про мене

Я не схильна вірити в те, що описувати своє життя тут є принциповим. І скажу чесно, що цей шматок тексту видався мені найскладнішим з усіх попередніх публікацій за 3 роки:)

Але я подумала, що все-таки це необхідно, тому що “Пошуршимо?” – це не проект в прямому сенсі слова. Кожна стаття дуже пов’язана з моїм життям і, думаю, читачам може бути корисно знати як я до всього цього докотилася:)

“Ніхто крім тебе не побудує твою реальність” – напевно це те, що я можу назвати своїм кредо. Скільки себе пам’ятаю, я шукаю те, що підходить саме мені: мої особисті цілі, а не ті, що нав’язані суспільством, мої мрії, мій стиль життя, мої ідеї, моє бачення. Так, не знайшовши потрібних відповідей  на факультеті банківської справи, в 19 років я почала шалене поєднання нудного університету з супер цікавою першою роботою. Відразу скажу, що мені надзвичайно щастить в житті зустрічати дійсно хороших людей і за це дуже вдячна кожній з них. 4 роки я працювала в сфері  чоловічої моди та індивідуального пошиття. Розвиваючи стартап з нуля, я дуже багато навчилася: що таке бізнес, що таке сила волі, бачення. Тут я відчула, що таке робота нон-стоп, конкретні результати і реальна праця. І цей досвід заклав в мені фундамент того, що все можна зробити своїми руками і своєю головою. Головне – багато працювати і шукати хороших людей для співпраці. Тут особлива подяка моєму другу і вчителю К.В.

В 23 роки почалася епопея моїх мандрів, експериментів і пошуків себе.

16.08.14_indoneziya_oseledko_foto4

У 2012 я поїхала на 7 місяців навчання в Індонезію по стипендії. Власне кажучи, саме там я почала  цей блог як нотатки про свої азійські пригоди, про яскраву Індонезію, бізнес Малайзію,  незвичайний Сингапур.  Детальніше про мандри можна читнути тут>>>>

Я поїхала на іншу півкулю шукати себе, свої мрії і цілі. Вже тоді я зрозуміла важливість усвідомлення відповідальності за своє життя.

Спробувавши стиль життя мандрівного хіпі, я повернулася додому і зрозуміла, що це не моє. Занадто прісним, безцільним і трохи егоїстичним мені здалося таке життя. Я відчувала бажання приносити користь цьому світові. Я відкрила для себе волонтерство – ідеальний компроміс між враженнями та ефектом. Так, про програмі EVS я провела цікавих півроку  в Болгарії (Софія) в дивовижному Соціальному вогняному театрі та пізнала щастя дарувати добро навкруги.

Подорожі для мене переросли з егоїстичних вражень у більше цільове русло змін.

Саме ці думки про добро і зміни дали мені поштовх завчасно повернутись додому тоді, коли я розуміла, що волонтерювати закордоном трохи дивно, коли в Україні так потрібна твоя допомога. В грудні 2013 я повернулася.

Останні роки є фундаментальним для багатьох із нас. По-іншому і не може бути, коли навкруги свіже і нове бореться з заскорублими стереотипами і ідеологіями.

З того часу було багато всього:

• з чудовими людьми ми організувала соціальний проект ‘Social Shop’, прагнучи допомогти людям, постраждалим від війни на Сході України.
  • реалізувала своє хобі фотографувати на плівку в  мініпроекті авторських листівок, які мали благодійну ціль
  • займалася розвитком громадянського суспільства разом з Ресурсним центром ГУРТ, працюючи з розвитком села та підприємництва.

Вже майже рік я живу в Празі і працюю менеджером проектів в міжнародній компанії. Багато чого змінилося з того часу, як я почала задумуватися над питаннями сенсу і цінності. Але все-таки на даний момент я знайшла те, що мене надихає і мотивує, а саме: розвивати  і розвиватися, створювати цінність та робити хороший вплив на те, що навкруги. Кожен з нас несе свою маленьку або велику місію, яку ми можемо самі собі обрати.

1465291_10200095018097739_373299299_n

Буду вдячна за коментарі, думки чи питання, на які ми будемо разом шукати відповіді.

Пишіть мені на info@shurshannya.com.ua

Таня Оселедько

p.s.  Кілька публікацій на інших ресурсах

studway-mini-e1460851662648 logo20logo 2logo-OM

Коментарі

14 thoughts on “Про мене”

1. Thank you for all your labor on this website. My aunt delights in participating in investigations and it’s really simple to grasp why. Almost all learn all of the lively form you deliver great tips and tricks via the web blog and therefore welcome participation from others on that matter and my daughter is truly becoming educated so much. Take advantage of the rest of the year. Your performing a terrific job.

2. I happen to be commenting to make you be aware of what a useful encounter my friend’s girl had visiting your site. She even learned numerous details, not to mention what it is like to have an awesome coaching mindset to have the others very easily fully grasp a variety of tortuous subject areas. You undoubtedly exceeded visitors’ desires. Thank you for rendering the valuable, dependable, edifying and unique tips about that topic to Sandra.

3. I enjoy you because of your own work on this web site. My mom takes pleasure in carrying out research and it is easy to see why. My spouse and i know all about the powerful mode you convey useful tactics by means of your web site and cause contribution from others on the subject matter then my daughter is in fact studying a lot of things. Have fun with the remaining portion of the year. You’re carrying out a terrific job.

4. I enjoy you because of your entire effort on this site. Debby loves doing research and it’s really simple to grasp why. All of us learn all of the powerful medium you give informative guidance on your web blog and as well invigorate response from other people on that point then our own child is now learning a whole lot. Enjoy the remaining portion of the year. You have been conducting a glorious job.

5. Thank you a lot for providing individuals with an exceptionally marvellous opportunity to read critical reviews from this web site. It really is so great and also stuffed with a great time for me personally and my office peers to search your blog nearly thrice every week to find out the new guidance you will have. And indeed, I’m so at all times fascinated with the special thoughts you give. Selected 4 facts in this posting are undeniably the most impressive I’ve had.

6. I must express my gratitude for your generosity for those who should have guidance on this one theme. Your personal dedication to passing the solution across became remarkably important and has in every case empowered most people just like me to realize their endeavors. Your new important advice entails a whole lot to me and a whole lot more to my mates. Warm regards; from everyone of us.

7. I’m also commenting to make you be aware of what a magnificent encounter my friend’s girl obtained reading through your webblog. She learned lots of things, with the inclusion of how it is like to have a great giving nature to get men and women completely completely grasp several tortuous subject areas. You really exceeded our own desires. Thank you for displaying the practical, dependable, informative and as well as unique guidance on that topic to Jane.

8. I actually wanted to send a brief message in order to thank you for these great tips and tricks you are giving out here. My extended internet lookup has at the end been recognized with really good content to go over with my friends and family. I would mention that we website visitors actually are extremely endowed to be in a very good website with many marvellous professionals with useful pointers. I feel truly blessed to have come across your website page and look forward to many more awesome minutes reading here. Thank you once more for everything.

9. I and also my guys were actually taking note of the nice strategies found on your web page and all of the sudden developed a terrible feeling I never expressed respect to the website owner for those strategies. Those people were for that reason excited to read through them and have in effect seriously been enjoying them. Thank you for indeed being considerably helpful and then for making a decision on this form of helpful tips most people are really wanting to know about. My very own honest regret for not saying thanks to you earlier.

10. Thanks for all your valuable hard work on this website. My mom delights in doing investigation and it’s easy to see why. Most people hear all concerning the compelling manner you convey effective solutions through the website and therefore strongly encourage response from some other people on this topic while our own girl is truly starting to learn a whole lot. Take pleasure in the rest of the year. You’re the one conducting a stunning job.

11. I have to express my gratitude for your generosity supporting persons who really want assistance with that question. Your real dedication to getting the solution up and down appeared to be surprisingly valuable and has constantly encouraged employees like me to achieve their desired goals. Your entire insightful tutorial means so much a person like me and somewhat more to my mates. Best wishes; from everyone of us.

12. I truly wanted to compose a remark to say thanks to you for the superb guides you are giving out on this site. My time consuming internet search has finally been recognized with beneficial strategies to talk about with my partners. I would declare that we website visitors are undoubtedly endowed to be in a good site with so many awesome individuals with beneficial methods. I feel somewhat grateful to have come across your entire web pages and look forward to some more excellent minutes reading here. Thanks once more for a lot of things.

13. My wife and i felt absolutely relieved when John managed to complete his preliminary research by way of the ideas he grabbed out of your web page. It’s not at all simplistic just to happen to be offering helpful tips that men and women have been selling. Therefore we do understand we’ve got the writer to give thanks to for that. The specific illustrations you made, the straightforward web site menu, the relationships you will help promote – it’s got everything overwhelming, and it is assisting our son in addition to the family imagine that this issue is excellent, which is certainly particularly pressing. Thank you for all!

14. Thanks for all of your labor on this web site. Ellie really likes getting into investigation and it is simple to grasp why. Most people notice all relating to the powerful medium you produce great thoughts through the blog and improve participation from website visitors about this area of interest plus our favorite daughter has been discovering a great deal. Have fun with the rest of the new year. You are carrying out a really good job.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.