fbpx

УСВІДОМЛЕНІСТЬ

  • Таня Пилипчук
  • 35/100 Учасники
  • Саморозвиток
  • 7 Уроків /0Тести

Безумовно, важливо знати, що чекає на вас наприкінці шляху, але не менш важливо те, як ви туди дістанетеся (Орна Росс)


Привіт, друзі! Щаслива вас вітати в новому і дуже важливому майстер-класі на тему УСВІДОМЛЕНІСТЬ. Завдання цього майстер-класу, це не просто поговорити про те, як важливо відчувати себе тут і тепер. Тут ми почнемо це робити, практикувати різні техніки та обирати саме ті, що підходять вам.

Усвідомлення – це фокусування на магії поточного моменту. Замість того, щоб шкодувати за минулим і хвилюватися про майбутнє, краще зосередитися на накопиченні життєвого досвіду, спостерігаючи за цим процесом щодня і щогодини @Анна Бернс “Як бути усвідомленим?”

Я вирішила, що це буде чудовим продовженням теми страху та того, що ми завжди біжимо, боючись щось не встигнути. З свого досвіду скажу, що саме конкретні техніки усвідомленості дали мені потужну підтримку у найскладніші моменти свого життя, додали впевненості в тому, що я роблю, дали сили приймати важливі рішення в моєму житті… Так-так, все настільки серйозно:) Але хочу також додати, що в цьому майстер-класі я ділюся практиками, які я сама дослідила і знаю їх ефект.

Бо на своєму досвіді я знаю, що будучи щасливими, ми примножуємо щастя. Це саме стосується натхнення. А усвідомленість – це якраз те, що допомагає нам помічати і створювати натхнення та розуміння не тільки всередині, а і ззовні.

Бажаю чудового часу разом з своїми думками і мріями:)

З натхненням,

Таня

490 ГРН

Додаткові деталі

  • Beginner
  • 12 Тижні
  • Вересень 30, 2019 5:02 pm
Матеріали

РОЗВИВАЄМО СВОЮ УСВІДОМЛЕНІСТЬ

5Матеріали
1. НАВІЩО МЕНІ УСВІДОМЛЕНІСТЬ?
2. РАНКОВІ СТОРІНКИ
3. ТИША (МЕДИТАЦІЯ)
4. МИСТЕЦТВО ПАУЗ
5. МІНІ-ПРАКТИКИ УСВІДОМЛЕНОСТІ

ПОМІЧНИКИ

2Матеріали
ЗАВАНТАЖУЙ РОЗДРУКІВКИ-НАГАДУВАННЯ
ЗАВАНТАЖУЙ ЗАСТАВКИ НА ТЕЛЕФОН ТА DESKTOP