burger-icon

До нового майстер-класу:

 • 00
  day
 • :
 • 00
  hours
 • :
 • 00
  minutes
 • :
 • 00
  seconds
findme2022/09/01 10:00:00
Долучитись
hide

зареєструйтесь через facebook

Маєте акаунт? Увійдіть

hide

увійти через facebook

Вперше тут? Зареєструйтесь

онлайн-середовище знань та підтримки українською

№ 1 спільнота для саморозвитку жінок

ava

Вітаю

Мене звати Таня Пилипчук і я засновниця першої спільноти саморозвитку в Україні. Ще у 2019 році створила закритий жіночий клуб “Пошуршимо?”, який став безпечним і ресурсним середовищем для сотень його учасниць.

Тут об’єднуються ті, хто шукає підтримки в колі однодумців, нових знайомств з цікавими людьми, натхненного спілкування, а також хоче розібратися в собі та реалізувати свій потенціал.

Місія спільноти — давати знання й підтримку українським жінкам.

Ми надихаємо пізнавати себе; ставати більш усвідомленими й знаходити опору всередині себе; не губитися у тривозі, а чітко ставити цілі; бути сміливими й здійснювати те, на що колись не наважувалися! Так було до війни й лишається незмінним сьогодні.

Відчуваєш, що спільнота — це саме те, чого ти зараз потребуєш? Приєднуйся!

долучитись

інструменти для твого саморозвитку

Що є у спільноті?

block-1-img-1

Майстер-класи

40+ майстер-класів, які складаються із серії відео та воркбука, допоможуть тобі краще зрозуміти себе й дадуть відповіді на питання, що хвилюють. Щомісяця тебе чекає +1 майстер-клас на нову тему.

block-1-img-1

Воркшоп планування

Місяць починаємо з аналізу та планування. На цьому воркшопі ти визначиш свої пріоритети, поставиш цілі й прокладеш шлях досягнення. А в кінці місяця сама побачиш якою усвідомленою та продуктивною можеш бути!

block-1-img-1

Щотижневі ефіри

Завдяки онлайн-зустрічам ти проводитимеш час корисно й натхненно, матимеш ресурс продовжувати свій саморозвиток й нізащо не зійдеш з дистанції.Серед форматів є тематичні ефіри, спільні обговорення й артвечори.

block-1-img-1

Партнерська програма

Важко досягати цілей самотужки? Постійно зриваєшся? Ми підберемо тобі партнерку зі спільними інтересами й планами. Разом ви будете працювати над собою, а відкритість та підтримка — підсилять вас й наблизять до успіху.

block-1-img-1

Q/A сесії

Після завершення майстер-класу місяця, ти можеш поставити питання автору цього МК. Експерт розбере твій запит й дасть вичерпну відповідь на відеоконференції.

block-1-img-1

Ресурсне середовище

Основою спільноти є прийняття та взаємопідтримка. Ми не критикуємо, а чутливо ставимося до потреб іншої. Не вказуємо, а підтримуємо дружнім словом чи ділом. Надихаємо учасниць своїм прикладом чи думками й черпаємо натхнення у відповідь.

середовище формує тебе

Отримуй мотивацію для розвитку

play

Олена Дзега

“Себе не можна знайти, собою можна стати”

10 місяців у спільноті

play

Олена Гінзбург

Знайшла підтримку і запустила свій проєкт

6 місяців у спільноті

play

Галя Сафроньєва

Навчилася керувати своїм часом

2 роки у спільноті

play

Долучайся у спільноту

Впевнена, що саморозвиток під час війни — це наш пришвидшений ріст як особистостей та можливість наростити внутрішню силу, щоб жити життям, яке хочемо і в Україні, яку збудуємо на своїх цінностях. 

Разом це робити легше, цікавіше та продуктивніше — приєднуйся до спільноти!
 

долучитись

№1 спільнота саморозвитку для жінок в Україні

include-img

100%

україномовні

40+

майстер-класів на різні теми

20+

фахових експертів

200+

твоє коло однодумців

Як працює саморозвиток в житті наших учасниць

Поступовий ріст; прогрес, а не ідеальність; підтримка замість вимогливості – те, що ми практикуємо у спільноті «Пошуршимо?». І це допомагає кожній жінці відчути свою цінність у світі, повірити у власний потенціал та впевнено сказати «Я цінна. Я сильна. Я можу!» Та найкраще про зміни й розвиток розкажуть самі учасниці спільноти.

Я ЦІННА: Як стати добрішою до себе?

Читати link

Я СИЛЬНА: Сила — це м’язи чи гармонія?

Читати link

Я МОЖУ: Як повірити у себе і побороти страхи?

Читати link

40+ майстер-класів українською

Кожен МК складається із 4-5 відеоуроків та воркбуку. Перегляд МК займає до 2 год часу, решта — виконання вправ й самостійна робота над собою В кінці місяця відбувається групова відеозустріч з експертом майстер-класу і в кожної учасниці є можливість поставити питання й отримати відповідь. Лаконічність та структурованість інформації дозволяють отримати максимум користі за мінімум часу. А відсутність дедлайнів й тиску дають можливість рухатися у власному темпі.

всі майстер-класи

Наші експерти

Авторами майстер-класів є професійні експерти. Це топові представники своїх професій в Україні: психологи, коучі, підприємці, тренери з розвитку, фінансові та кар’єрні консультанти.

Уляна Ходорівська

Кар’єрна консультантка

Ірина Юськова

Психологиня та тренерка емоційного інтелекту

Ірина Пономарь

Консультантка з тайм-менеджменту

всі експерти

Відгуки

Долучитись

Обери свій план

Доступ до спільноти у всіх однаковий, різниця — в регулярності оплати

Квартальний

₴1950

₴1500/3 місяці

 • ЦІНА УЧАСТІ НАЗАВЖДИ
 • 40+ майстер-класів
 • Ефіри щотижня
 • Партнерська програма
 • Підтримка в fb-групі

Регулярний

₴650

₴550/ місяць

 • ЦІНА УЧАСТІ НАЗАВЖДИ
 • 40+ майстер-класів
 • Ефіри щотижня
 • Партнерська програма
 • Підтримка в fb-групі
обрати

Річний

₴7800

₴5900/1 рік

 • ЦІНА УЧАСТІ НАЗАВЖДИ
 • 40+ майстер-класів
 • Ефіри щотижня
 • Партнерська програма
 • Підтримка в fb-групі
обрати
Після оплати ви будете перенаправлені на платформу і, зареєструвавшись, автоматично отримаєте доступ до усіх матеріалів.

Пошуршимо +1: підтримка українок, що опинилися в скрутних обставинах

На жаль, через війну не всі мають можливість інвестувати “в себе” як колись. Але завдяки “Пошуршимо +1” жінки, які постраждали від війни, змушені були покинути свою домівку або втратили фінансове забезпечення, можуть отримати безкоштовний доступ до одного майстер-класу на вибір: “Життєстійкість”, “Життя в потоці”, “Антистрес”, “Цінності” або “Нейроменджмент”.

Щоб скористатись цією можливістю заповніть анкету.

заповніть анкету

Про нас говорять

map
ava
Дар’я Нечит

6 місяців у спільноті

Я з Одеси 🐚 У спільності з весняного набору (приблизно 3 місяці) 🤩 І ці 3 місяці були дуже надихаючими і багато чого змінилося в житті 🌼 Перший МК, який я проходила був «Покликання» і я все ще вважаю його одним з найскладніших і одним з тих, що щось у житті зміне 💛 Я прийшла з запитом знайти своє ресурсне середовище 💌 І я його знайшла і це круто. Мені подобається як у чаті усі цінять час одне одної і не флудять, бо дійсно, то чат аж на 100 дівчат ❤️ Я в захваті від майстер класів і книг місяця, наших шуршань на англійській і обговорень🌟А ще я закриваю спільнотою свою нестачу української мови в житті і навіть вважаю це трохи патріотичним 🌻🇺🇦
ava
Богдана Безкоровайна

2 роки у спільноті

В спільноті уже майже 2 роки)) Одразу сподобалась щирість та оптимізм Тані, яка передається і заряджає)) Усі роздруківки і воркбуки викликали вау-ефект та сприяли величезному потоку натхнення!)) Вступивши у спільноту, хотіла знайти однодумців, навчитися планувати свій час, позбутися розпорошеності та хаосу в голові, познайомитися з собою, глибше зрозуміти та проаналізувати чого хочу. Дуже цінною для мене є дружня, позитивна, мотивуюча та надихаюча атмосфера!)) Надихають усі наші онлайн-зустрічі, спільне прочитання та обговорення мега-крутих книг. Кожен МК місяця - це завжди купа інсайтів!)) Кожен спікер надзвичайно надихає та мотивує!)) Загалом я дуже рада що познайомилася тут з надзвичайними людьми!))
ava
Оксана Проць

2 роки у спільноті

Долучилась до спільноти після того, як придбала планер "Моя супер зима" і вирішила,що пора щось змінювати в житті. Спільнота стала чудовим доповненням до моєї роботи з психотерапевтом над самооцінкою, самоприйняттям і тд) За весь час тут я зрозуміла,що планування та обговорення різних питань у спільноті допомагають мені бути продуктивнішою, долати свої страхи та блоки) Дуже важливо, що тут зібрались ті,хто хочуть розвиватись та ставати кращими. Серед однодумців самореалізовуватись значно простіше)
ava
Наталія Тимків

2 роки у спільноті

Мені всі відгукуються - і щирість, без прикрас і напускного оптимізму "улибаємся і машем", за відповідальність - якщо виникали якість збої з оплатами, чи якісь організаційні питання - все вирішувалось швидко і безболісно, без всяких зясувань стосунків (я була в такій артшколі, що досі дякую долі, що не довчились у них), люди - тепло і підтримка, від людей зі схожими цінностями і захопленням саморозвитком. Але найпершою, звісно стала українська мова♥️ Нарешті, я тримала в руках якісний продукт українською мовою, нарешті я могла ділитись цим на своїй сторінці чи з друзями і співробітниками. Дякую 🤗👏👏👏
ava
Вікторія Кравчук

2 роки у спільноті

Спільнота «Пошуршимо» стала для мене головною подією осені. І я дуже вдячна Тані, що вона її створила та активно розвиває. Що я отримала: обіцяну порцію натхнення, якісні ефіри, мотивацію на щотиждень, роздруківки, чудові відео до теми місяця та, звичайно, спілкування в колі однодумців. Дуже подобається атмосфера групи і приклад самої Тані. Вона завжди на позитиві, уважна до деталей, надає перевагу якості, а не кількості. На жаль, через завантаженість я не завжди можу брати участь у прямих ефірах, але Таня викладає записи трансляцій. Дуже зручно!

Ми в медіа

“Пошуршимо?” має класних друзів і партнерів. Серед них українські медіа та видавництва. Разом ми створюємо корисний контент і продукцію, популяризуємо читання й навчальні програми.Читаємо у спільноті книги видавництв “Наш формат”, “Лабораторія” та “Віхола”, а також даруємо 10% знижки на купівлю літератури у них. Пишемо статті про саморозвиток, продуктивність, натхнення для кар’єрного порталу Happy Monday. Маємо добірку інтерв’ю на Radio SKOVORODA. Час від часу шуршимо на Львівській радіохвилі, Суспільному ТБ, The Village та у Львівській бізнес школі.
Цікавить співпраця з нами? Надсилайте лист на info@shurshannya.com.ua, будемо творити разом!
Часті запитання

Ми в час війни

Наша місія — ділитися знаннями й давати підтримку. Робити це українською для українських жінок. Це було до війни й лишається незмінним сьогодні.

– Створюємо майстер-класи на платформі, що підсилюють нас у час війни.
– Проводимо безкоштовна програму підтримки “Життєстійкість”.
– Запустили програма підтримки українок “Пошуршимо +1”, що діятиме до кінця війни.
– Регулярно активно пишемо статті та проводимо ефіри.
– Продовжуємо роботу, платимо заробітні плати та податки, підтримуючи економіку, регулярно донатимо на ЗСУ. Допомагають нам у цьому наш Patreon та магазин на Etsy.
Ми переконані, що наші дії, віра та захисники приведуть до перемоги, а після — стануть фундаментом для росту й нових досягнень.

Як отримати доступ до МК за програмою “Пошуршимо +1 “

На жаль, через війну не всі мають можливість інвестувати “в себе” як колись. Але завдяки “Пошуршимо +1” жінки, які постраждали від війни, змушені були покинути свою домівку або втратили фінансове забезпечення, можуть отримати безкоштовний доступ до одного майстер-класу на вибір: “Життєстійкість”, “Життя в потоці”, “Антистрес”, “Цінності” або “Нейроменджмент”. Щоб скористатись цією можливість заповніть анкету.

Як діє підписка і чи можна її скасувати?

Це як місячний абонемент для навчання. Членський внесок автоматично списується в один і той самий час, а доступ до усіх матеріалів автоматично поновлюється. Формат підписки є безпечним і зручним, ви можете припинити підписку в будь-який момент, якщо не захочете продовжувати участь.

Чи можна оплатити вам на картку?

Ні, ми офіційно ведемо бізнес. Для фінансових операцій використовуємо популярну у світі систему Wayforpay.

Чи буде рости ціна за підписку?

Ні, для учасниць спільноти вартість залишається такою ж, як на момент підписки. Вона не буде змінюватися за умови вашої регулярної участі згідно плану, який обрали.

Як скористатися гарантією повернення коштів?

Якщо вам не сподобається у спільноті, ви можете написати нам на пошту team@shurshannya.com.ua протягом 10 днів і ми повернемо кошти без питань.

Чи можу я придбати доступ до спільноти для подруги?

Так, звісно. Ви можете придбати доступ для подруги чи сестри, подарувати членство у спільноті як подарунок до свята. Зверніться до нас на team@shurshannya.com.ua й ми все організуємо.

Не виходить оформити підписку. Куди звернутися?

Ми завжди раді вам допомогти. Якщо виникають питання, пишіть нам на пошту team@shurshannya.com.ua або в чат на цій сторінці й ми відповімо протягом найближчого часу.