burger-icon

До Нового Року залишилося:

 • 00
  day
 • :
 • 00
  hours
 • :
 • 00
  minutes
 • :
 • 00
  seconds
findme2021/12/31 20:59:00
Долучитись
hide

зареєструйтесь через facebook

Маєте акаунт? Увійдіть

hide

увійти через facebook

Вперше тут? Зареєструйтесь

Ми - спільнота жінок, які не шукають себе, а створюють. Наш маніфест:

Я цінна.

Я сильна.

Я можу

ava

Хто ми

Вперше в Україні створений майданчик, який поєднує динамічний саморозвиток нового формату та ресурсне середовище однодумиць. Це не просто курс, який ти пройшла і забула. Це новий стиль роботи над собою та своїми мріями: структурований, динамічний і мотиваційний. Запрошуємо в закритий жіночий клуб саморозвитку! 

Я впевнена, що всі твої перемоги й  досягнення починаються зсередини: з розуміння та прийняття себе, аналізу своїх пріоритетів й бажань, а не стереотипів, що нав’язує соціум.

Ти сьогодні – це результат поступового, часом непевного і повільного руху вперед, що вимагає відваги, терпіння та підтримки. У спільноті цей рух відбувається набагато простіше і в кайф, аніж коли ти сама.  Тут ти отримуєш структурне навчання,  експертні практики та лаву підтримки жінок з усіх куточків України.  

Розвивайся у задоволення спільно з нами!

Вчись прислухатися до себе та будуй свою систему продуктивності у спільноті

Самореалізація та розуміння себе — це результат

block-1-img-1

Скажемо "НІ" хаосу всередині і зовні

Завдяки 35 + майстер-класам, новим матеріалам щомісяця, експертним ефірам та воркбукам ми допоможемо навести лад у голові, розібратися зі своїми цілями й бути у гармонії з собою.

block-1-img-1

Ми допоможемо тобі зрозуміти свої цілі та досягнути їх

Кожен новий місяць ми розпочинаємо з воркшопу планування із Танею Пилипчук (засновницею спільноти). Разом аналізуємо, плануємо подальші 30 днів, розбираємо основні блоки та ставимо цілі на базі цінностей.

block-1-img-1

Ми допоможемо не прокрастинувати

Щотижневі ефіри нагадуватимуть тобі про те, куди ти йдеш і навіщо ти почала цей шлях. Часом нам потрібно лише нагадування, аби залишатися в тонусі.

block-1-img-1

Знайдемо тобі найкращу партнерку для спілкування

У спільноті діє партнерська програма, де у тебе з’являється подруга по інтересах та запитах. Ви працюєте з нею 1:1. Це буде крутий прорив у твоїй роботі над собою.

block-1-img-1

Відповімо на твої запитання

Ти можеш поставити питання  й одразу отримати відповідь від експерта. Це ми практикуємо щомісяця на ефірі. Також в тебе є можливість попросити поради в інших учасниць у нашій  фб-групі.

block-1-img-1

З нами ти — частинка прогресивної жіночої спільноти

Ми усі на одному шляху розуміння та створення себе. Разом з 200 + учасницями спільноти цей шлях перетвориться на круту пригоду, яка буде не тільки продуктивнішою, а й приємнішою.

ТВОЄ СЕРЕДОВИЩЕ І ЛЮДИ НАВКОЛО ВИЗНАЧАЮТЬ ТЕ, КИМ ТИ Є І КУДИ РУХАЄШСЯ

ЗНАЙДИ ПОДРУГ, ЩО МОТИВУЮТЬ РОСТИ І РОЗВИВАТИСЯ

play

Олена Дзега

“Себе не можна знайти, собою можна стати”

10 місяців у спільноті

play

Олена Гінзбург

Знайшла підтримку і запустила свій проєкт

6 місяців у спільноті

play

Галя Сафроньєва

Навчилася керувати своїм часом

2 роки у спільноті

play

Долучайтеся до спільноти!

Привіт! Я – Таня Пилипчук, засновниця “Пошуршимо?”, першого в Україні  закритого клубу саморозвитку для жінок. Перевірено: постійний структурований саморозвиток та ресурсне середовище жінок – це найшвидший і найефективніший шлях самореалізації, розуміння та досягнення цілей у гармонії з собою. Ця ком`юніті для тих, хто хоче повірити у свою цінність, зрозуміти чого прагне від життя та навчитися здійснювати свої цілі. 

долучитись

№1 спільнота саморозвитку для жінок в Україні

include-img

3

роки розвиваємося разом

200+

учасниць спільноти

35+

майстер-класів українською

20+

профільних експертів

Кейси: історії трансформацій та самопізнання учасниць

Поступовий ріст; прогрес, а не ідеальність; підтримка замість вимогливості – те, що ми практикуємо у спільноті «Пошуршимо?». І це допомагає кожній жінці відчути свою цінність у світі, повірити у власний потенціал та впевнено сказати «Я можу усе чого забажаю!» Та найкраще про зміни й розвиток розкажуть самі учасниці спільноти.

Я ЦІННА: Як стати добрішою до себе?

Читати link

Я СИЛЬНА: Сила — це м’язи чи гармонія?

Читати link

Я МОЖУ: Як повірити у себе і побороти страхи?

Читати link

35+ майстер-класів українською

Долучившись до спільноти, ти отримуєш доступ до 35+ майстер-класів від крутих експертів. Кожен МК - це 4-5 відео + воркбук. Подивись, що тебе чекає наступні 3 місяці Усе це українською! Цікаво? Переглянь їх усіх!

всі майстер-класи

Наші експерти

Ми запрошуємо найкрутіших експертів, які допоможуть розібратися в темі та поділяють наші цінності. Переглянь усіх експертів на платформі та майстер-класи від них.

Уляна Ходорівська

Кар’єрна консультантка

Наталка Шпот

Гештальт-терапевтка, викладачка LVBS

Оксана Лозинська

Письменниця і коуч.

всі експерти

Відгуки

Долучитись

Отримайте цінність, яка в рази перевищує ціну щомісячного внеску у спільноті

ЧОМУ ФОРМАТ ПІДПИСКИ - ЦЕ ВИГІДНО

1.

Постійний доступ до 35+ майстер-класів з новим МК щомісяця

Сприймай це як “Netflix саморозвитку”, де шматочок за шматочком ти збудуєш розуміння себе, своїх цілей на базі цінностей та знайдеш відповіді на запитання.

ЦІННІСТЬ 550 грн/міс

2.

Воркшоп планування місяця з Танею Пилипчук

Починай місяць з чіткого розуміння своїх результатів та формування цілей. Інтерактивний воркшоп відбувається разом з учасницями спільноти і дозволяє розібратися у своєму плануванні та нарешті здійснювати цілі.

ЦІННІСТЬ 500 грн/міс

3.

Ефір “Запитання-відповіді” з експертами

Можливість безпосереднього спілкування з експертами. Це дозволяє зробити роботу над майстер-класом більш продуктивною.

ЦІННІСТЬ 250 грн/міс

4.

Партнерка для досягнення цілей та дружби

Ти можеш знайти подругу й підтримку, яку шукала. Разом ви буде налаштовувати свій графік, планувати тиждень, читати книжки та розвиватися. Однодумці надихають та підсилюють.

Безцінно

5.

Доступ в приватний книжковий клуб

Де ми обговорюємо прочитану книгу на відеоконференції. Ти не тільки почнеш більше читати, а й опрацьовувати прочитане, формувати критичне мислення та вчитися висловлювати свою позицію.

ЦІННІСТЬ 250 грн/міс

6.

Приватна ФБ група та Телеграм чат для спілкування учасниць

Постав питання, поділися думкою, попроси поради, напиши свій коментар чи поділися корисним посиланням. У ком’юніті дівчат зі схожими цінностями та прагненнями, спілкування надихає та розвиває. Ми обговорюємо різні теми, дискутуємо і підсилюємо одна одну на шляху самопізнання.

Безцінно

Загальна цінність щомісячних активностей спільноти складає 1550грн! А постійний доступ до запису 30 + майстер-класів — 16500 грн.

Якщо ти хочеш приймати і розуміти себе, ставити свої цілі, які побудовані на базі цінностей, розвиватися у колі однодумиць, та нарешті створювати себе — запрошуємо у спільноту "Пошуршимо?" за унікальною ціною.

Обери свій план

Обери свій план!

Квартальний

₴1950

₴1700(3 міс.)

 • ЗНИЖКА 25% НАЗАВЖДИ
 • 35+ майстер-класів
 • Вебінар щотижня
 • Підтримка в fb-групі
 • Партнерська програма
 • Доступ поновлюється автоматично

Регулярний

₴650/ місяць

 • Щомісячні автоматичні платежі
 • 35+ майстер-класів
 • Вебінар щотижня
 • Підтримка в fb-групі
 • Партнерська програма
 • Доступ поновлюється автоматично
обрати

Річний

₴7800

₴6400(1 рік.)

 • ЗНИЖКА 25% НАЗАВЖДИ
 • Економія 2 місяці щороку
 • 35+ майстер-класів
 • Вебінар щотижня
 • Підтримка в fb-групі
 • Партнерська програма
обрати
Після оплати ви будете перенаправлені на платформу і, зареєструвавшись, автоматично отримаєте доступ до усіх матеріалів.

10 днів гарантія повернення коштів

Ми настільки впевнені в ефективності спільноти, що пропонуємо 100% гарантію повернення коштів. Якщо не сподобається  у спільноті — звернися до нас протягом 10-ти днів після купівлі, ми повернемо кошти без зайвих питань.

спробувати

Про нас говорять

map
ava
Дар’я Нечит

6 місяців у спільноті

Я з Одеси 🐚 У спільності з весняного набору (приблизно 3 місяці) 🤩 І ці 3 місяці були дуже надихаючими і багато чого змінилося в житті 🌼 Перший МК, який я проходила був «Покликання» і я все ще вважаю його одним з найскладніших і одним з тих, що щось у житті зміне 💛 Я прийшла з запитом знайти своє ресурсне середовище 💌 І я його знайшла і це круто. Мені подобається як у чаті усі цінять час одне одної і не флудять, бо дійсно, то чат аж на 100 дівчат ❤️ Я в захваті від майстер класів і книг місяця, наших шуршань на англійській і обговорень🌟А ще я закриваю спільнотою свою нестачу української мови в житті і навіть вважаю це трохи патріотичним 🌻🇺🇦
ava
Богдана Безкоровайна

2 роки у спільноті

В спільноті уже майже 2 роки)) Одразу сподобалась щирість та оптимізм Тані, яка передається і заряджає)) Усі роздруківки і воркбуки викликали вау-ефект та сприяли величезному потоку натхнення!)) Вступивши у спільноту, хотіла знайти однодумців, навчитися планувати свій час, позбутися розпорошеності та хаосу в голові, познайомитися з собою, глибше зрозуміти та проаналізувати чого хочу. Дуже цінною для мене є дружня, позитивна, мотивуюча та надихаюча атмосфера!)) Надихають усі наші онлайн-зустрічі, спільне прочитання та обговорення мега-крутих книг. Кожен МК місяця - це завжди купа інсайтів!)) Кожен спікер надзвичайно надихає та мотивує!)) Загалом я дуже рада що познайомилася тут з надзвичайними людьми!))
ava
Оксана Проць

2 роки у спільноті

Долучилась до спільноти після того, як придбала планер "Моя супер зима" і вирішила,що пора щось змінювати в житті. Спільнота стала чудовим доповненням до моєї роботи з психотерапевтом над самооцінкою, самоприйняттям і тд) За весь час тут я зрозуміла,що планування та обговорення різних питань у спільноті допомагають мені бути продуктивнішою, долати свої страхи та блоки) Дуже важливо, що тут зібрались ті,хто хочуть розвиватись та ставати кращими. Серед однодумців самореалізовуватись значно простіше)
ava
Наталія Тимків

2 роки у спільноті

Мені всі відгукуються - і щирість, без прикрас і напускного оптимізму "улибаємся і машем", за відповідальність - якщо виникали якість збої з оплатами, чи якісь організаційні питання - все вирішувалось швидко і безболісно, без всяких зясувань стосунків (я була в такій артшколі, що досі дякую долі, що не довчились у них), люди - тепло і підтримка, від людей зі схожими цінностями і захопленням саморозвитком. Але найпершою, звісно стала українська мова♥️ Нарешті, я тримала в руках якісний продукт українською мовою, нарешті я могла ділитись цим на своїй сторінці чи з друзями і співробітниками. Дякую 🤗👏👏👏
ava
Вікторія Кравчук

2 роки у спільноті

Спільнота «Пошуршимо» стала для мене головною подією осені. І я дуже вдячна Тані, що вона її створила та активно розвиває. Що я отримала: обіцяну порцію натхнення, якісні ефіри, мотивацію на щотиждень, роздруківки, чудові відео до теми місяця та, звичайно, спілкування в колі однодумців. Дуже подобається атмосфера групи і приклад самої Тані. Вона завжди на позитиві, уважна до деталей, надає перевагу якості, а не кількості. На жаль, через завантаженість я не завжди можу брати участь у прямих ефірах, але Таня викладає записи трансляцій. Дуже зручно!

Ми в медіа

Команда “Пошуршимо?” має класних друзів і партнерів. Серед них українські медіа та видавництва. Разом ми створюємо корисний контент і продукцію, популяризуємо читання й навчальні програми. Щомісяця на Radio SKOVORODA виходять ефіри та інтерв’ю із Танею Пилипчук, авторкою нашого проєкту, а на Happy Monday – статті про саморозвиток, продуктивність, натхнення. Час від часу шуршимо на Львіській радіохвилі, Суспільному ТБ, The Village та у Львівській бізнес школі. Читаємо у спільноті книги Наш формат і даруємо 10% знижки на купівлю літератури у них. А придбати авторські планери “Пошуршимо?” можна у мережі Книгарень Є.

Цікавить співпраця з нами? Надсилайте лист на info@shurshannya.com.ua, будемо творити разом!Часті запитання

1. Що таке спільнота?

Спільнота “Пошуршимо?” – це українськомовна онлайн платформа для саморозвитку.
Діє як закритий жіночий клуб. Оформивши оплату, ви отримуєте доступ до усіх матеріалів платформи та в групу, де відбувається спілкування учасниць. Перегляньте, що є на платформі: club.shurshannya.com.ua/masterclass

2. Що таке 10 днів гарантії повернення?

Ви можете відмінити підписку в будь-який момент. Якщо вам не сподобається, ви можете написати нам протягом 10-ти днів і ми повернемо кошти без питань.

3. Що таке підписка і як вона діє?

Членство “Пошуршимо?” діє у форматі підписки. Це як місячний абонемент для навчання. Членський внесок автоматично списується в один і той самий час, а доступ до усіх матеріалів автоматично поновлюється. Формат підписки є безпечним і зручним, ви можете припинити підписку в будь-який момент, якщо не захочете продовжувати участь.
Використовується офіційна платіжна система WayForPay.

4. Чи можу я скасувати підписку у будь-який момент?

Так, ви можете скасувати її у будь-який момент як самостійно в своєму кабінеті, так і написавши нам на пошту team@shurshannya.com.ua.

Якщо вам не сподобається, у нас діє 100% гарантія повернення коштів. Просто напишіть нам протягом 10-ти днів після оплати і ми повернемо кошти без питань.

5. Не знаю, який тариф обрати? Що порадите?

Найпопулярніший тариф 90% учасниць спільноти – регулярний (650 грн./міс.). Ви оформляєте платіж, який списується 1 раз на місяць з вашої картки, автоматично поновлюючи доступ до усіх матеріалів.
Також можна оформити вигідну Квартальну підписку (1700 грн./3 міс. – економія вартості півмісяця участі в квартал) або Річну (6400 грн./рік – економія 1400 за рік, тобто отримуєте більше 2-х місяців безкоштовно).

6. До чого я отримаю доступ?

Ви отримуєте доступ до усіх майстер-класів, записів сесій, 10% знижки на книги, участь в партнерській програмі, доступ у фб-групу й телеграм-чат.

Після реєстрації та сплати ви отримуєте доступ до платформи, де є 30 + майстер-класів на різні теми: планування, цінності, звички, мінімалізм, емоційний інтелект, фінансова грамотність. Щомісяця у спільноті відбувається новий МК. В його структуру входять 3-4 відеолекції, вокрбук із вправами, ефір  “запитання-відповіді” з експертом. Місяць розпочинаємо із онлайн-сесії планування, де кожна учасниця визначає свій фокус та цілі. Також читаємо обрану книгу й обговорюємо прочитане в кінці місяця на відеомітингу.

7. Чи можна подивитися, як всередині перед тим, як оформити підписку?

Так, можна. Перейдіть за цим лінком і побачите перелік усіх наших майстер-класів club.shurshannya.com.ua/masterclass. Доступ до ФБ групи, ефірів та телеграм чату ви зможете отримати лише після оплати.

8. Якщо у мене не виходить оформити підписку, куди я можу звернутися?

Ми завжди раді вам допомогти. Якщо виникають питання, пишіть нам на пошту team@shurshannya.com.ua або в чат на цій сторінці і ми відповімо протягом найближчого часу.

9. Чи буде збільшуватись вартість підписки?

Ні, для підписниць вартість залишається такою ж, як на момент підписки, не зважаючи на погодні, політичні та економічні перипетії, за умови регулярної оплати.

10. Чи зможу я сама обирати який майстер-клас проходити та в якому темпі?

Так, звісно, ви самі обираєте коли і який майстер-клас проходити та до яких активностей долучатися. Ми продумали для вас скоординовану модель саморозвитку, адже кожна учасниця на своєму своєму етапі й зі своїми запитами – у вас є повна свобода обрати ритм, стиль і напрям. Для нас головне – це ваш результат.