fbpx

Майстер-клас “Внутрішня рівновага”

  • Таня Пилипчук
  • 42/100 Учасники
  • Саморозвиток
  • 10 Уроків /0Тести
Зрозуміло, що людське буття є обмеженим, а свобода – лімітованою. Людина не вільна від обставин, але вільна обирати своє ставлення до них. (Віктор Франкл)

Привіт! Неймовірна рада вітати вас в майстер-класі, актуальність якого важко перебільшити. Ми будемо говорити про вигорання та про турботу про себе, як найнадійніший спосіб його  уникнути. Ми часто запізно ідентифікуємо своє емоційне чи фізичне виснаження і потребує значно більше зусиль для відновлення.

РОЗДІЛ 1

Саме тому, ми починаємо з дослідження себе, аналізу симптомів свого вигорання (буде це емоційне, фізичне, професійне…), та розуміння причин. Так в першому розділі ми дізнаємося про себе те, про що свідомо могли не задумуватися, адже вигорання – це результат послідовних дій, звичок і уявлень. Маючи цю інформацію ми складаємо план дій, щоб змінити свою рутину та прийти до усвідомленості  щодо свого вигорання.

РОЗДІЛ 2

Проте, аналізуючи цю тему, я зрозуміла, що турбота про себе – це той стратегічний патерн, що може попередити стани вигорання і дати новий поштовх мотивації і натхнення. Саме тому другий розділ присвячений саме аналізу елементів прояву любові до себе. Як наслідок, у вас є можливість долучитися до виклику “30 днів турботи”

БОНУС

Завершуємо цей майстер-клас надихаючим інтерв’ю  з Анною Мазур, авторкою “Happy Monday”, з якою ми шуршимо про професійне вигорання та філософію щасливих понеділків.

490 ГРН

Додаткові деталі

  • Middle
  • 5 Тижні
  • Березень 31, 2019 5:07 pm
Матеріали

ЧАСТИНА 1. Вигорання: як ідентифікувати і що робити?

5Матеріали
1.1 Історія вигорання
1.2 Ідентифікація симптомів
1.3 Аналізуємо причини
1.4 Складаємо реальний план дій уникнення/виходу з стану вигорання
1.5 Підсумки + Бонус для натхнення

ЧАСТИНА 2. Попередження вигорання через призму турботи про себе

3Матеріали
2.1 Призма турботи про себе. Визначаємо прояви
2.2 Переформатовуємо шкідкливі уявлення, що призводять до вигорання
2.3 30-денний виклик турботи про себе

ЧАСТИНА 3. Пошуршимо з експертами?

2Матеріали
3.1 Шуршання з Анною Мазур
3.2 Cесія питань та відповідей з спеціалістом профорієнтації Анною Ризніченко