Experts – Cпільнота "Пошуршимо?"
hide

зареєструйтесь через facebook

Маєте акаунт? Увійдіть

hide

увійти через facebook

Вперше тут? Зареєструйтесь

hide
10

Сповіщення

Події

Майстер-клас вересня «Mindfulness (Самоусвідомленість)» запис
Сесія планування вересня та аналізу серпня запис
Ефір-сюрприз до Дня Народження спільноти! запис
Сесія запитань та відповідей із Інною Турчик запис
Відеочат обговорення книги місяця 30 вересня о 20:00
Новенька? Розпочати варто з цього майстер-класу

Oголошення

Завантажуй путівник у спільноті (з чого почати на платформі)
Подарунок кожній учасниці
Нетворкінг у нашій спільноті

Анна Мельник

Магістерка клінічної психології, авторка блогу Psy.Page

photo Черкаси і область

Тільки уявіть, якби кожен із нас постарався стати трішки добрішим, трішки турботливішим і трішки відповідальнішим, як гарно змінився би світ. Тому, щиро запрошую до розвитку здорових стосунків, маю відчуття, що цей місяць змінить ваше життя у кращу сторону.

Про мене

Я закінчила львівський національний університет ім. Івана Франка в 2015 році. Психологічну практику почала вести з 2013 року, працюючи волонтером на телефоні довіри. Це був дуже важливий досвід у моєму житті. Впродовж останніх 10 років регулярно відвідую конференції, семінари та тренінги для професійного зростання. Я сертифікована когнітивно-поведінкова консультантка. Зараз навчаюся у напрямку Майндфулнес. Веду інстаграм-блог про психологію, який читає 40 тисяч людей. Крім цього, маю освіту програміста (2006-2010 роки) та 7 років навчалася у художній школі. Впевнена, що саме поєднання таких різних напрямків роблять із мене психолога, який справді розуміє різних людей. Я захоплююся темою «Стосунки», і вважаю, що це та сфера життя, яка потребує роботи абсолютно усіх людей.